У війні в Україні настає «вирішальний період»: прогноз сенатора США

Найближчі два тижні стануть вирішальними.

В Україні війна вступає в «вирішальний період», оскільки окупаційні війська переорієнтують свої зусилля, а президент РФ Путін стає все більш відчайдушним. Про це заявив у коментарі «CNN» сенатор США Ангус Кінг, пише «Уніан».

«Наступні два тижні дійсно будуть мати вирішальне значення в тому плані, чи зможуть українські сили підтримувати неймовірний рівень бойових дій, який вони показують протягом останніх декількох тижнів», — сказав він.

Сенатор додав, що, схоже, росіяни дійсно переорієнтуються на схід.

Також додамо, що напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що відбувається накопичення російських військ для нанесення нових ударів на Донбасі.

Також, 29 березня, стало відомо, що РФ відводить окремі підрозділи з напрямків у Київській та Чернігівській областях і відчуває проблеми з ротацією та посиленням свого війська.

У Генштабі зазначили, що «відведенням» військ ворог хоче створити хибну ілюзію, що відмовився від задуму оточити Київ.

Раніше помічник Путіна Володимир Мединський заявив про нібито скорочення контингенту на Київському та Чернігівському напрямках. Перед тим у Міноборони РФ стверджували про завершення «першого етапу «спецоперації»» і переходу до атак на Донбасі.

США також фіксували, що російські сили почали відведення від околиць біля Києва і зосереджуються на позиціях на півдні та сході України.

Читайте також