У ВМС повідомили, скільки кораблів росія тримає напоготові у морях

Потенційна загроза існує

Станом на неділю 4 грудня, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває 21 ворожий російський корабель, із них – чотири носії крилатих ракет «Калібр» із загальним залпом 24 ракети. Про це повідомили Військово-морські сили Збройних сил України.

«В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні два кораблі; дев’ять ворожих кораблів, із них п’ять носіїв крилатих ракет «Калібр», загальний залп – 76 ракет», – йдеться в повідомленні.

У Військово-морських силах додали, що за добу, в інтересах Росії прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – одне судно, що рухалося з протоки Босфор; до Чорного моря – судна не проходили.

Раніше було названо три причини, чому кремль не завдає нового ракетного удару по Україні

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
  2. Львів’янка здобула «бронзу» на конкурсі Miss Eco International (ВІДЕО)
  3. Дивом усі вижили: на Закарпатті потяг протаранив та протягнув авто близько 11 метрів (ФОТО/ВІДЕО)
  4. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  5. На Дніпропетровщині чоловік у військовій формі відкрив стрілянину з автомата біля дитини (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  2. Зустрілися несподівано в автобусі: з російського полону повернулися рідні брати
  3. З російського полону повернулися восьмеро жителів однієї громади Львівщини
  4. З російського полону повернувся молодий воїн зі Львівщини
  5. Додому повернувся ще один захисник з Львівщини, який з 2022 року вважався зниклим безвісти (ВІДЕО)