У ВМС повідомили, скільки носіїв ракет росія тримає в трьох морях

А також проінформували втрати окупантів за минулий тиждень

ФОТО: ілюстративне

Російські окупанти 13 січня грудня вивели на бойове чергування в Чорне, Азовське та Середземне моря 15 кораблів.

Про це повідрмили Військово-морських сил ЗСУ.

 В Чорному морі російські війська тримають 4 кораблі. За даними військових, жоден із цих кораблів не оснащений крилатими ракетами «Калібр».

В Азовському морі російські війська тримають ще до двох кораблів. У Середземному морі - 9 ворожих кораблів, включно з 5-ма носіями крилатих ракет «Калібр». Їхній загальний залп становить 72 ракети.

Також Військово-Морські Сили Збройних Сил України у складі створених угрупувань продовжують виконувати завдання щодо відсічі повномасштабної збройної агресії рф. Так, за минулий тиждень нашим військовим вдалось знищити: 151 окупанта, 2 безпілотних літальних апарати, 2 танки, 4 артилерійські системи, 1 міномет, 4 одиниці автомобільної техніки та 10 бойових машин піхоти.

Крім того, ВМС ЗСУ разом з побратимами у складі угрупувань докладають усіх зусиль із забезпечення безпеки судноплавства для подолання продовольчої кризи. За минулий тиждень в межах Чорноморської зернової ініціативи 9 суден покинули українські порти, на борту яких було понад 200 тисяч тон зерна та інших продуктів харчування.

За тиждень, в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:

  • до Чорного моря – 194 судна, з них 29 продовжили рух у напрямку протоки Босфор;
  • до Азовського моря – 69 суден, з них 21-е рухалось з протоки Босфор;

«Зазначені судна здійснювали рух із порушенням Міжнародної конвенції з охорони людського життя на морі (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS)», - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у ЗСУ попередили про небезпеку нового ракетного удару.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк