У ВМС повідомили, скільки ракетоносіїв росія вивела у Чорне море
В Чорному морі два носії ракет «Калібр»
Російський окупаційний флот вивів на чергування в Чорне море два ракетоносії із загальним залпом до 8 крилатих ракет. Про це повідомили Військово-морські сили у п'ятницю вранці.
«В Азовському морі ворожі кораблі відсутні. У Середземному морі наразі також є ворожі кораблі, із яких лише один є носієм крилатих ракет »Калібр« із загальним залпом до 16 ракет», - сказано в повідомленні.
За добу в інтересах рф прохід Керченською протокою здійснили:
- до Чорного моря - шість суден, з них два продовжили рух у напрямку протоки Босфор
- до Азовського моря - шість суден, з них одне рухалося з протоки Босфор
Раніше повідомляли: росія найближчим часом може здійснити комбіновану атаку з масованим обстрілом - ВМС
«Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS)», - звітують ВМС.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі