У Волинській області мітингувальники оточили будівлю ТЦК та вимагали відпустити затриманих на блокпості (ВІДЕО)
У затриманих хлопців забрали телефони і ключі від машини
У суботу, 3 серпня, у Ковелі Волинської області, мешканці організували мітинг біля будівлі місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Відео з місця події поширили у місцевих пабліках.
Як пишуть очевидці, на Шацькому блокпості працівники ТЦК і СП зупинили хлопців та доправили їх до ТЦК.
У хлопців забрали телефони і ключі від машини. Обурені люди влаштували мітинг біля будівлі територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Раніше повідомляли: на Тернопільщині працівники ТЦК викрали батька чотирьох дітей
Як повідомляють свідки, після конфлікту працівники ТЦК відпустили затриманих хлопців.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі