У Волинській області в ДТП постраждали двоє підлітків з Львівщини (ФОТО)

Сталося зіткнення автомобіля та мікроавтобуса з пасажирами

Учора, 25 липня, ввечері неподалік села Верба Володимирського району 35-річний водій автомобіля Volkswagen Passat здійснив виїзд на зустрічну смугу руху та зіткнувся із автомобілем Volkswagen T5. 

Як повідомили у Нацполіції Волинської області, внаслідок автопригоди травмувалося двоє пасажирів мікроавтобуса, 17-ти та 19-ти років. Вони жителі Львівщини. Їх госпіталізували до медзакладу.

Читайте також: у Львові водій мікроавтобуса скоїв наїзд на дитину.

За цим фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю