У ВР розкрили проблеми стосовно нового законопроєкту про мобілізацію

Мобілізація в Україні 2024 по-новому поки під питанням

ФОТО: ілюстративне

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки у суботу, 6 січня, завершив слухання щодо урядового проекту закону про удосконалення мобілізаційних заходів, але остаточне рішення щодо його долі члени комітету планують ухвалити наступного тижня. Член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в коментарі «РБК-Україна» розповів, що «є низка дискусійних норм, які не схвалюють члени комітету».

Він зазначив, що для того, щоб рішення було ухвалено, необхідно, щоб законопроект також розглянув комітет з антикорупційної політики й надав свої висновки

Нардеп додав, що найбільші дискусії під час засідання комітету викликали норми щодо людей з інвалідністю 3 групи, покарань та обмежень за неявку до територіальних центрів комплектування і внесення в реєстр боржників за рішеннями керівників ТЦК.

Читайте також: ВР заінтригувала можливими змінами в законопроєкті про мобілізацію

 «…Є дві опції - або повернути Кабміну на допрацювання, або ухвалити проект за основу й далі допрацьовувати його в Раді до другого (читання, - Ред.), що малоймовірно», - підкреслив народний обранець.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк