У Винниках встановили фоторадари (фото)

3E608FFD-9790-4F1E-A3FB-5C4CC806CCC8
3E608FFD-9790-4F1E-A3FB-5C4CC806CCC8

Винниківська міськрада встановила знаки радіолокаційної швидкості руху транспортних засобів для безпеки мешканців Винник і самоконтролю водіїв. Про це повідмоляє пресслужба Винниківської міської ради.

На контрольованій ділянці дороги вул. Галицька встановлено дві камери, які вносять в спеціальну базу номерні знаки автомобіля та іншу необхідну інформацію.

Знаючи час в’їзду та виїзду, відстань та максимально дозволену швидкість, система автоматично визначає середню швидкість машини на цій ділянці і при потребі фіксує правопорушення.

«Пристрій обладнаний камерою ідентифікації номерів, тому інформація про порушників буде передаватися на сервера поліції для фіксації порушень і накладання штрафів. За проїзд містом по правилах — на дисплеї висвітлюється «ДЯКУЄМО» і горить зелений колір, при порушенні — червоний колір, швидкість порушника і «ПОВІЛЬНІШЕ». Ми віримо, що культура водіння, паркування, поводження на дорозі — запорука безпеки для усіх учасників руху: для пішоходів, мам з візочками, роверистів, автолюбителів», — розповів голова м. Винник Володимир Квурт.