У Запоріжжі росіяни розбомбили Свято-Андріївський собор УПЦ МП (ФОТО)

Під час вибуху у соборі було дві людини, вони не постраждали

Росія вранці 18 січня атакувала балістичною ракетою Запоріжжя, зачепивши церкву московського патріархату - Свято-Андріївський собор. Про це пише місцеве видання "РІА-Південь"

За словами настоятеля храму, під час вибуху у соборі було дві людини, вони не постраждали.

«Наш черговий був, який цілодобово перебуває і одна жінка-парафіянка, яка рано завжди приходить. Він її впустив і коли вони зайшли, стався вибух. Ніхто не постраждав, слава богу, але те, що наробив цей вибух, ви самі бачите», - каже протоієрей Костянтин Костюкович.

У храмі повністю обвалилась стеля.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Р
Роман

Але ж по телевізору говорили що ракети оминають церкви і собори.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  5. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким