У жахливій ДТП на трасі «Київ-Чоп» одна людина загинула, ще троє травмовані (ФОТО)
У дорожньо-транспортній пригоді на Рівненщині, загинула жінка з Тернопільської області
4 липня о 18:50 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на відрізку автодороги Київ-Чоп поблизу села Птича Дубенського району.
Автопригода трапилася за участю двох легкових автомобілів марок ВАЗ 21099 та Ford Mondeo.
Рятувальники, з метою недопущення виникнення загоряння, відключили клеми акумуляторних батарей у транспортних засобах. Внаслідок авторигоди загинула жінка 1958 р.н. та постраждали жінка 1994 р.н. та чоловік 1950 р.н.
За даними Нацполіції Рівненщини, неподалік села Птича внаслідок зіткнення двох попутних транспортних засобів — легковика «Ford Mondeo» під керуванням 28-річної дубенчанки та автомобіля «ВАЗ 2109», за кермом якого перебував 73-річний житель Тернопільщини, травмувались четверо осіб.
До лікарні доставили подружжя — водія та 64-річну пасажирку «ВАЗівки», жителів Тернопільщини. Жінка, попри вжиті реанімаційні заходи, померла.
Постраждали також і двоє пасажирок автомобіля «Ford Mondeo» — 67-ми та 57-річна жительки Дубенського району. Водійка у ДТП не травмувалась, за результатами огляду на стан сп’яніння була твереза, втім у неї також відібрані біологічні зразки.
Читайте також: львів’янин-довгожитель потрапив під колеса мікроавтобуса, який рухався заднім ходом.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчий слідчого управління розпочав досудове розслідування. Усі обставини автопригоди встановлюють.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
Коментарі