У жахливій автопригоді на Тернопільщині загинув священник та дві жінки (ФОТО)
У результаті аварії, що трапилася вночі, 25 вересня, поблизу села Чорний Ліс, Збаразького району, загинув 58-річний священик.
Близько третьої години ночі, поблизу села Чорний Ліс, Збаразького району, зіткнулися автомобілі марки “ВАЗ-2106” та “Фольксваген Поло”, передає «Терноград».
За інформацією поліції, аварію спричинив водій ВАЗу, який виїхав на смугу зустрічного руху.
Внаслідок зіткнення, загинув водій ВАЗу. Як стало відомо, за кермом “шістки” перебував 58-річний священик з Кременецького району.
У результаті аварії, також, на місці події загинули дві пасажирки — 54-річна жінка з Києва та 48-річна жінка з Донецької області.
У салоні “Фольксвагена”, на момент аварії, перебувала сім’я з Хмельниччини — чоловік, дружина та їх 17-річна донька. Вони отримали травми, їх госпіталізували до лікарні. Загрози життю родини з Хмельниччини немає.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі