У жительки Вінниці, яка виїхала до РФ і підтримує війну проти України, конфіскують квартиру (ФОТО)
Онук підтвердив, що бабця виїхала на постійне проживання до росії
Вінницький міський суд визнав 80-річну Аллу Стадницьку винною в виправдування збройної агресії РФ проти України.
Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 21 лютого.
У березні-травні 2022 року в соцмережі «Одноклассники» жінка підтримувала проросійські та сепаратистські публікації реакцією «Класс!», внаслідок чого вони поширювалися на її власній сторінці. Стадницька схвалювала дописи, в яких ініціаторами російсько-української війни зазначається не Російська федерація, а президент України та проукраїнськи налаштоване населення, водночас російські військовослужбовці позиціонуються як «миротворці», а збройна агресія на території України називається «ризиком життя заради миру». Іншим разом жінка вподобала зображення прапора РФ із пояснювальним текстом: «Я люблю тебя, Россия! Все самое интересное о России. Добро пожаловать! Присоединяйтесь!» із посиланням на вступ до антиукраїнської групи «Я люблю тебя, Россия!».
Користувачку сторінки в «Одноклассниках» ідентифікували як уродженку Вінниці, яка прожила в Україні 77 років. У соцмережі вказана її дата народження, розміщене особисте фото. Сторінка має 33 підписники.
За інформацією СБУ, обвинуваченій належить квартира у Вінниці. У 2017-2020 роках жінка систематично виїжджала на територію Російської федерації. У березні 2020-го виїхала на територію РФ і більше в Україну не поверталась. Але на рахунок «Ощадбанку» протягом 2022 року їй регулярно надходила українська пенсія.
У судовому засіданні показання дав свідок, який розповів, що обвинувачена — його троюрідна бабуся, яка у 2020-му виїхала на постійне проживання до РФ. Свідок не може стверджувати, що сторінка в «Одноклассниках» належить саме його родичці, однак вона містить перелік її особистих даних і фото. Свідку відомо, що бабуся також користувалась забороненою мережею «Одноклассники», має проросійську позицію та підтримує війну.
Читайте також: СБУ викрила подружжя агентів фсб, які готували ракетний удар, щоб знеструмити Львів.
Жінку заочно засудили до 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі