У Житомирі під час вручення повістки побили працівника ТЦК (ВІДЕО)
Наразі нападника розшукують
У Житомирі поліція розслідує інцидент, пов’язаний із побиттям працівника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час вручення повістки.
Про це повідомила речниця Житомирського районного управління поліції Марина Вітвіцька, інформує «Укрінформ».
«8 листопада до поліції надійшло звернення від 58-річного військовослужбовця ЗСУ щодо неправомірних дій відносно нього невідомої особи. Чоловік розповів, що під час раптово виниклої конфліктної ситуації, спровокованої врученням повістки, невідомий молодик накинувся на нього з кулаками, спричинивши тілесні ушкодження. Поліцейські одразу ж відкрили кримінальне провадження. Потерпілому надали направлення на проходження судово-медичної експертизи», - зазначила Вітвіцька.
За її словами, у зв’язку з нововиявленими обставинами дізнавачі Житомирського райуправління поліції за погодженням з окружною прокуратурою 9 листопада змінили кваліфікацію кримінального правопорушення з ч.1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) на ч.1 ст 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу.
Нині правоохоронці з’ясовують всі обставини правопорушення та місце перебування причетної особи.
Вітвіцька додала, що потерпілий військовослужбовець несе службу в Житомирському ТЦК та СП.
«Особу нападника встановили. Наразі чоловіка розшукують, оскільки, попередньо відомо, що він виїхав за межі Житомира», — розповіла речниця ГУНП в області.
Читайте також: поліція Сумщини затримала чоловіка, який вдарив працівника ТЦК.
Відео з інцидентом опублікували місцеві ЗМІ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі