У мешканця Львівщини лабораторно підтвердили бразильський штам Covid
У мешканця Львівщини лабораторно підтвердили бразильський штам Covid- 19. При тому, у його контактних осіб взагалі не виявили коронавірусу. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомила Наталія Тімко-Іванченко, очільниця Львівського обласного лабораторного центру, пише «Львівський портал».
«Ми отримали повідомлення із Центру громадського здоров’я Києва, що мешканець Львівщини, який приїхав в Італію захворів на коронавірус. Після обстеження у нього підтвердили бразильський штам Сovid. Осіб, з якими ким він контактував у Львові, обстежили і в них коронавірусу не виявили, але ймовірно, що інфікування відбулось всередині країни», — повідомила Наталія Тімко-Іванченко.
Епідеміологиня додала, що в чоловіка виявили бразильський штам Covid після того, як він повернувся з Італії.
Усіх осіб, з якими він контактував перевірили, результат виявився негативним.
Цей штам є більш агресивним і крім органів дихання, вражає печінку, нирки та центральну нервову систему.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі