У Житомирі у ДТП загинула людина, яку везли в авто "швидкої"
Вчора, 11 вересня, на проспекті Миру, в Житомирі, сталася ДТП з участю автомобіля швидкої медичної допомоги. Про це пише «Житомир.info».
Автопригода сталося на початку проспекту Миру, автомобіль «швидкої» зіткнувся з легковиком.
У пресслужбі патрульної поліції Житомирської області підтвердили інформацію про ДТП, зазначивши, що в результаті зіткнення загинула одна особа.
«ДТП сталася близько 10:00 год, 11 вересня. Зіткнулися швидка медична допомога та «Volkswagen Passat». У результаті ДТП загинула особа, яку перевозив спецавтомобіль медичної допомоги. На місці події працюють слідчі, патрульна поліція забезпечує охорону місця ДТП», — повідомив пресофіцер патрульної поліції Ігор Іванюк.
[arve url=«https://youtu.be/uaSBtxVCTCY» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі