У ЗМІ назвали ознаки вкрай важкого стану кадирова (ФОТО)
Його вже давно ніхто не бачив
Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров може перебувати у вкрай важкому стані здоров’я. У нього нібито практично відмовили нирки, йому навіть важко розмовляти, а процедура діалізу вже не допомагає.
Про це йдеться в заяві колишнього прессекретаря чеченського батальйону імені Шейха Мансура, що воює на боці України, Іслам Бєлокієв.
У ЗМІ повідомляється, що один із синів Кадирова, Адам, у соцмережах постить ролики про те, «як важко втратити батька і що цінність батька можна зрозуміти лише після його смерті».
За даними Бєлокієва, стан здоров'я Рамзана Кадирова катастрофічно погіршився.
«Його нирки практично відмовили, і надходить інформація, що йому й говорити складно. Не допомагає навіть процедура діалізу (штучне очищення крові від токсинів, надлишку води тощо). А це означає, що швидше за все він незабаром помре», – припустив він.
Опосередковано на користь припущення Бєлокієва може свідчити активність Кадирова сина Адама в соцмережах.
У своєму Instagram Адам Кадиров останніми днями постить ролики про те «як важко втратити батька і що цінність батька можна зрозуміти тільки після його смерті».
При цьому, зазначив Бєлокієв, смерть Кадирова призведе до боротьби за владу у Чечні.
«У такому стані навряд чи Кадиров довго протягне. А це означає, що на нас чекають регіональні зміни. Серед найближчих родичів Кадирова немає нікого, хто зміг би його замінити, – потіснивши Даудова (крило ФСБ) або Алаудінова (крило міністерства оборони), які мають велику підтримку з боку російських силових структур. У разі ж приходу до влади когось не з родини Кадирових всю вертикаль і горизонталь влади в окупованій Чечні буде піддано тотальній зачистці від старого кадировського впливу», – зазначив він.
Також повідомляє ВЧК-ОГПУ в Чечні вже кілька днів ніхто не бачить ані кортеж Рамзана Кадирова, ні його самого. Як зазначило джерело «в республіці неможливо знайти людину, яка б бачила Кадирова».
Читайте також: стало відомо на чию сторону у внутрішньому конфлікті став кадиров
Відбувається це на тлі, розмов серед місцевих жителів про те, що у Кадирова загострилися проблеми з печінкою та нирками і він перебуває у вкрай важкому стані.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі