У Золочеві водій зерновоза намагався викрасти ячмінь

Спробу крадіжки зерна виявили працівники агропідприємства, відстеживши вантажівку за допомогою супутникової системи спостереження. Про це повідмоляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

У Золочівський відділ поліції 18 липня надійшло повідомлення від працівника одного з місцевих аграрних підприємств про те, що водій вантажного автомобіля з напівпричепом намагався викрасти зерно ячменю, яке повинен був перевезти з поля на елеватор у Золочеві.



Дорогою, замість того щоб їхати у пункт призначення, водій заїхав у складське приміщення, що належить приватній особі, маючи намір вивантажити зерно, що належало агропідприємству, заробивши на цьому.

Проте, його автомобіль був обладнаний системою супутникового спостереження і працівники аграрного підприємства, побачивши, що автомобіль з’їхав з маршруту, прибули на місце несанкціонованого розвантаження та повідомили про подію правоохоронців.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю