У зоні ООС нагороджено воїнів-танкістів
Сьогодні, 13 вересня, з нагоди професійного свята представники командування Об’єднаних сил та Сухопутних військ Збройних Сил України нагородили воїнів танкової бригади, особовий склад якої виконує бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. Про це інформує пресцентр ООС.
Начальник штабу — перший заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Володимир Кидонь від імені Командувача об’єднаних сил вручив військовослужбовцям бригади відомчі відзнаки Міністерства оборони, Генерального штабу та Командування Об’єднаних сил. В
Відзнаками Сухопутних військ танкістів нагородив генерал-майор Ігор Танцюра, начальник штабу — заступник Командувача Сухопутних військ.
Генерал-майор Володимир Кидонь зазначив, що танкові війська — це потужний броньований кулак Збройних Сил України, міць та непереборна сила, яка на початку війни зупинила підступну навалу російського агресора.
«Залізні лицарі» підтвердили здатність гарантовано виконувати складні завдання в різних видах бою під час оборони та звільнення Слов’янська, Краматорська, Дебальцевого та Попасної. Я переконаний, що і в умовах сьогодення, у разі потреби, ви дасте адекватну та гідну відсіч агресору, — наголосив під час вітального слова перший заступник Командувача об’єднаних сил. — Схиляю голову в пошані перед світлою пам’яттю Героїв, полеглих за волю України…. Пам’ять про мужність, самовіддачу та героїзм танкістів у боях за свободу та територіальну цілісність України житиме у віках!»
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі