У зоні ООС окупант вбив 27-річного командира відділення (фото)

Anton-Hoba
Anton-Hoba

У районі проведення операції Об’єднаних сил унаслідок ворожого обстрілу в неділю, 26 січня, загинув 27-річний командир відділення однієї з бригад Антон Хоба. Про це повідомляє “Новинарня“.

“На фронті героїчно загинув командир відділення, Антон Хоба, 1992 року народження. Шостка вратила ще одного сина в цій страшній війні. Загинув ще один доброволець”, — написав міський голова Шостки Микола Нога. Саме із Шостки, що на Сумщині, полеглий воїн був родом.

За словами міського голови, Антон був у війську з 2014 року.

У 2018 році Антон Хоба брав участь у телепроєкті “Хоробрі серця”. У сюжеті він розповідав, що служив у 91-му окремому полку оперативного забезпечення, був сапером.

Хоба брав участь у боях за Дебальцеве та Донецький аеропорт.

Відомо, що Антон був членом Шосткинського козацького товариства. У 2010 році закінчив Шосткинський профліцей. Працював на фірмі “Стандарт-2002”, два роки перед війною — на заводі “Імпульс”. У червні 2014 підписав контракт із ЗСУ.

Першу ротацію в АТО пройшов 12.09–02.11 2014 року в районі м. Дебальцеве. У грудні виїхав у район ДАПу з групою добровольців полку, з 15 грудня виконував завдання безпосередньо в Донецькому аеропорту.

Повернувшись із фронту, був активним учасником ГО “Братерство”, брав участь в патріотичному вихованні молоді, у тому числі у патріотичному таборі “Лицар честі ім. Івана Євдокименка”.

Надалі проходив службу в 53 омбр, виконував завдання біля Майорська, на Донеччині.

Залишились батьки.