У зоні ООС підірвались двоє українських військових
У районі проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі минулої доби, 28 січня, два українських військовослужбовці підірвались на невстановленому вибуховому пристрої.
Про це передає пресцентр ООС, у «Facebook».
Зазначається, що військові вижили — у них бойові поранення. Водночас, як додали у штабі, за минулу добу збройні формування Російської Федерації 12 разів відкривали обстріл по українських позиціях.
«Противник обстрілював наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї», — йдеться в повідомленні.
Обстріли велися двічі поблизу Лебединського, неподалік Березового, поряд з Василівкою, двічі неподалік Новолуганського, у районі населеного пункту Оріхове, чотири рази поряд з Новотошківським і поруч з Троїцьким.
«З початком цієї доби, російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. За поточну добу втрат немає», — додали в пресцентрі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі