У зоопарку Харкова народилося дитинча верблюдів (ФОТО, ВІДЕО)

Зазвичай, потомство у верблюдів з’являється у період з середини березня по травень

Фото: ФБ/Харківський зоопарк

У Харківському зоопарку народилося дитинча верблюдів. Малюк народився в неочікуваний період, адже зазвичай верблюди з’являються на світ з березня по травень.

Як повідомляється на сторінці Харківського зоопарку у «Facebook», День обіймів цього року для Харківського зоопарку став знаковим, оскільки 21 січня на світ з’явилося верблюденя. Народився малюк (це самець) у родині самки Наташі і самця Саші, які приїхали до зоопарку з Астрахані у 2011 році.

«Пологи пройшли легко і швидко. Але стали особливою подією. Бо народження верблюденя припало на січень, тоді, як зазвичай, потомство у верблюдів з’являється у період з середини березня по травень.

Малюк народився здоровим. Трошки перепочивши, підвівся і вже за ltкілька годин слідував за мамою. Низькі температури верблюденя сприймає абсолютно нормально, увесь час знаходиться з мамою на свіжому повітрі і активно набирається сил завдяки молочному вигодовуванню, яке буде тривати приблизно від 6 до 18 місяців. А десь з двомісячного віку малюк почне цікавитися іншими кормами, які поступово будуть введені до раціону: трава, сіно, висівки, морква, буряк. Щодо горбиків, то поки у верблюденя є лише зачатки горбів без внутрішнього жиру. Але пройде кілька місяців і горбики набудуть вертикального положення», — зазначається у повідомленні.

Фото: "Facebook"/Харківський зоопарк

Читайте також