У зрадниці Повалій суд конфіскував майнові права на пісні, нерухомість і зброю
Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави автомобіль, нерухомість, майнові права на музику та слова до 9 пісень Повалій

Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави автомобіль BMW, нерухомість, а також майнові права на музику та слова до 9 пісень Таїсії Повалій, повідомляє «Еспресо».
"У вівторок, 22 жовтня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила позовну заяву Міністерства юстиції України до народної артистки України, та застосувала до неї санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про санкції", - йдеться у повідомленні.
Таким чином, суд конфіскував наступні активи, які належать Повалій:
транспортний засіб BMW;
пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими або аналогічними за своїми властивостями еластичними метальними снарядами несмертельної дії;
майнові права на музику та слова до 9 творів: "Обниму тебя", "Любить, понимать и слушать", "Ангелы-хранители", "Назавжди", "Просто я хочу", "Бусинки любви", "Больше чем близко", "Я лечу в даль с тобой синюю", "Доброе утро".
Окрім цього, на користь держави стягнули наступні активи, які можуть опосередковано належати співачці:
7 земельних ділянок, розташованих у Київській області, загальною площею 9,3095 га;
житловий будинок загальною площею 442,8 кв. м;
домоволодіння загальною площею 101 кв.м;
транспортний засіб BMW Х5;
три пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими або аналогічними за своїми властивостями еластичними метальними снарядами несмертельної дії та мисливської гладкоствольної зброї. Зазначається, що рішення ВАКС можна оскаржити упродовж п’яти днів з дня проголошення рішення суду.
Співачка та колишня народна депутатка України Таїсія Повалій отримала російське громадянство та взяла участь у президентських виборах у Росії. Міністерство юстиції подало позов до Вищого антикорупційного суду, вимагаючи позбавити співачку-путіністку Таїсію Повалій майна, яким вона володіє в Україні.
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- Чоловіка, який у Львові напав на військових, мобілізували, - ТЦК (ВІДЕО)
- У Львові відкриють вулицю названу в честь наймолодшого Героя України Павла Думанського
- У Львові невдовзі можуть відкрити аеропорт
- Службовий пес винюхав двох чоловіків призовного віку у "Тойоті" дипломата у ПП «Краківець»
Коментарі