У ЗСУ дали коментар щодо збиття російського літака, на борту якого нібито перебували 65 полонених військовослужбовців ЗСУ
Інформація про інцидент з російським Іл-76 з’ясовується
У Збройних силах України наразі не можуть підтвердити, що російський військовий літак Іл-76 уразили українські Сили оборони у Бєлгородській області зранку 24 січня.
Про це NV повідомив начальник Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України Богдан Сеник.
Видання поцікавилося у представника ЗСУ, чи причетна Україна до збиття російського Іл-76, як повідомили деякі українські медіа.
«Станом на даний час у нас такої інформації немає», — зазначив Сеник.
Він додав, що інформація про інцидент з російським Іл-76 з’ясовується.
Видання також попросило Сеника прокоментувати інформацію Міноборони РФ про те, що на борту літака нібито перебували 65 полонених військовослужбовців ЗСУ, яких нібито везли на обмін.
«У нас інформації щодо різного роду повідомлень, вкидів у тому числі, на даний час немає, все перевіряється і з’ясовується», — сказав речник.
NV також звернувся по коментарі до представників Генштабу ЗСУ та Головного управління розвідки Міноборони, проте на момент виходу матеріалу відповідей не отримав.
Зранку 24 січня російські Telegram-канали із посиланням на анонімні джерела повідомляли про падіння військово-транспортного літака Іл-76 у Корочанському районі Бєлгородської області РФ.
У соцмережах також з’явилося відео імовірного падіння літака. На кадрах він загорівся ще в повітрі, а після його падіння утворився вогняний «гриб».
Читайте також: завершено розслідування авіакатастрофи у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС.
Низка українських медіа повідомила, що Іл-76, який, ймовірно, перевозив ракети до комплексів С-300, збили Сили оборони України. Водночас даних про перебування на борту українських військовополонених немає.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі