У ЗСУ озвучили перші можливі причини авіакатастрофи на Рівненщині
У Збройних силах України вважають, що авіакатастрофа у Рівненській області могла статись через технічні несправності гелікоптера або людський фактор.
Про це "УНІАН2 повідомило джерело у Сухопутних військах ЗСУ.
«Ніхто вам зараз не скаже про причини і що там сталося. Це може бути що завгодно. Ми розуміємо, що це можуть бути або технічні несправності, або десь там людський фактор», — сказав співрозмовник агентства.
Наразі, на місці падіння гелікоптера працює спеціальна комісія від Міністерства оборони, Генерального штабу, командування Сухопутних військ, зокрема армійської авіації. Причини авіакатастрофи з’ясовуються, проводяться слідчо-оперативні дії.
Додамо, що у ДБР кримінальне провадження розслідується за ст. 416 Кримінального кодексу України (порушення правил польотів).
Нагадаємо, що у середу, 29-го травня, біля села Сестрятин, у Радивилівському районі, Рівненської області, під час навчально-тренувального польоту розбився вертоліт Мі-8.
У результаті авіаційної катастрофи, загинули чотири члени екіпажу, разом з командиром, 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Броди, Львівської області).
Тим часом, на Львівщині 30 травня оголосили Днем жалоби у зв’язку з авіакатастрофою та загибеллю військових на Рівненщині.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі