У ЗСУ попереджають, що росіяни можуть завдати масованого удару по Україні на Новий рік
Українців закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги
Російські окупанти можуть завдати масованих ударів по Україні на Новий рік, як це було і на Різдво.
Про це заявила начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу, інформує «NV».
Вона також закликала українців не нехтувати сигналами повітряної тривоги.
«Ми перебуваємо в стані війни, ми знаємо, що підступний ворог може завдати ударів у будь-який час, на будь-яких напрямках. Очевидно, що навіть Святий вечір не зупинив, атаки були потужними. Тому треба бути напоготові, щоб убезпечити себе. Якщо лунає сигнал повітряної тривоги — не нехтуйте», — наголосила вона.
За словами Гуменюк, характерною рисою російських повітряних атак є те, що вони спрямовані переважно на цивільну інфраструктуру. «Дуже характерним є те, що ворог дуже часто б'є по цивільних лікувальних закладах, зокрема Херсона. Це просто ось такий великий пріоритет, зокрема, на Херсонщині - це для окупантів як обов’язкова програма», — розповіла Гуменюк і додала, що для знищення лікарень і навчальних закладів ворог не шкодує навіть дорогих ракет.
Уночі з 24 на 25 грудня Росія атакувала Україну, запустивши 31 ударний БпЛА типу Shahed з районів мису Чауда і Балаклави (окупований Крим) і дві ракети.
Сили і засоби Повітряних сил та Сил оборони України знищили 28 ударних БпЛА Shahed-136/131 у межах Одеської, Херсонської, Миколаївської, Донецької, Кіровоградської та Хмельницької областей.
Читайте також: Залужний заявив, що росіяни можуть «зробити Бахмут» за 2-3 місяці з міста на будь-якому напрямку.
Під час повітряного нападу ворог також застосував керовану авіаційну ракету Х-59 на Запорізькому напрямку та протирадіолокаційну ракету Х-31П з акваторії Чорного моря. Обидві були знищені.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
Коментарі