У ЗСУ повідомили, чому РФ більше тижня тримає ракетоносії у пунктах базування і не виводить у Чорне море

Для того, щоб вийти на бойове чергування їм достатньо 2-3 годин

Фото: ВМС України

Керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк заявила, що РФ не виводить у Чорне море ракетоносії внаслідок діяльності Сил оборони та погодних умов, повідомляє «Еспресо».

«Діяльність сил оборони та погодні умови не сприяють тому, щоб корабельне угруповання ворога було максимально розгорнуто і дозволяло собі маневрувати так, як раніше це було в акваторії Чорного моря. Наразі ми фіксуємо, що ракетоносії вже протягом понад тижня не з’являються на відкритих просторах Чорного моря, перебуваючи в пунктах базування», - сказала Гуменюк. 

Вона наголосила, що попри це ракетоносії споряджені та готові до застосування. Для того, щоб вийти на бойове чергування їм достатньо 2-3 годин. Крім того, за словами Гуменюк, росіяни можуть застосовувати ракети з акваторії самої бухти.

«Хоча це суперечить здоровому глузду і заходам безпеки, але такі факти ми вже фіксували. Тому Генштаб оцінює загрозу з моря як стабільно високу», - додала Гуменюк. 

Читайте також: у ЗСУ прокоментували, яким чином російський «шахед» летів від кордону з Молдовою.

Станом на ранок вівторка, 27 лютого, РФ утримує на бойовому чергуванні у Чорному морі один корабель, ракетоносії відсутні. 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також