У ЗСУ повідомили, скільки ще українців можуть мобілізувати
Ще близько 500 тисяч громадян
Зараз в Україні мобілізовано близько пів мільйона громадян України. Про це заявив командувач ОК «Південь» Андрій Ковальчук.
За словами Ковальчука, на відміну від російської армії, Україна не має проблем з живою силою. За потреби в нашій державі можуть мобілізувати ще близько 500 тисяч громадян.
«У нас уже мобілізовано пів мільйона чоловіків, і ми можемо мобілізувати ще пів мільйона, якщо це необхідно», — наголосив Ковальчук.
Однак, українське військо потребує підтримки західних партнерів у забезпеченні війська більшою кількістю важкого озброєння.
Командувач ОК «Південь» закликав Захід активізувати постачання ще більшої кількості артилерійських систем.
«У нас ще не було втрат жодної з систем «HIMARS». Це демонструє, наскільки добре ми швидко навчилися їх використовувати. Кожна випущена ракета в багато разів нижча від вартості знищеної російської техніки чи боєприпасів», — зазначив Ковальчук.
Нагадаємо, прикордонники пояснили, хто з студентів, може перетнути кордон та чи можуть виїхати за кордон чоловіки, чиї жінки служать у ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі