У ЗСУ повідомили, як дізнаються про підготовку росією масованого удару
Атака стається наступного дня після накопичення «Калібрів»
Про підготовку росії до масованого ракетного обстрілу України стає відомо, якщо російські війська виводять до акваторії Чорного моря носії «Калібрів», що мають багато ракет. Про це начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк розповіла в ефірі телемарафону.
Як правило, ворожа масована атака стається наступної доби після такого «накопичення».
Ворог використовує різну практику і час від часу нарощує так звані «зусилля і зосередженість» під виглядом психологічного впливу.
«Тобто вони усвідомлюють і відстежують наші попередження про те, що ми бачимо ці нарощування «Калібрів» чи навпаки зменшення цього рівня. Все це вони відстежують, але як правило. Якщо на обліку найбільша кількість «Калібрів», то це означає, що за добу буде масований обстріл і ми це вже визначили для себе», — розповіла Гуменюк.
Станом на 18 листопада, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають сім російських кораблів, з яких один — носій крилатих ракет «Калібр», загальний залп — чотири ракети.
Нагадаємо, у ЗСУ прокоментували інформацію про запуск ракети з імітатором ядерної боєголовки по Україні.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі