У ЗСУ повідомили, як погодні умови можуть вплинути на ситуацію на фронті
Окупантам буде складно при негоді на Бахмутському та Авдіївському напрямках
Майбутні погодні умови значно вплинуть на ситуацію на фронті. Ймовірно наступальний рух обох сторін на Сході України дещо сповільниться.
Про це розповів речник Східного угрупування Сергій Череватий в ефірі телемарафону 26 листопада.
За його словами, важка техніка не пройде, якщо погода погіршиться. Зокрема, сильні дощі, туман і сльота, найімовірніше, пригальмують атаку з обох сторін. Окупантам буде особливо складно на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
Череватий пояснює, що колісна техніка не зможе їздити по дорогах і постачати загарбникам все необхідне. Щобільше, якщо погода погіршуватиметься далі, то гусенична техніка, зокрема танки, також не пройдуть.
Раніше повідомлялося, що росія стріляє по Україні «болванками» від ядерних ракет.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі