У ЗСУ пояснили, чи була пов'язана повітряна тривога з візитом Байдена до Києва
Ці польоти відбуваються фактично щодня
Сьогодні, 20 лютого, в Україні була оголошена масштабна повітряна тривога після того, як офіційно стало відомо про прибуття президента США Джо Байдена до Києва. Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
«Очевидно, що є загроза по всій території держави. Це відбувається, коли злітають носії ракет »Кинджал" Міг-31К на півночі, які можуть і в Білорусі, і в Росії літати і погрожувати таким чином нашій державі.
Пов’язувати це з візитом лідера американського народу чи не пов’язувати, тут робіть висновки самі. Зрозуміло, що ці польоти відбуваються фактично щодня, тому навряд чи російські ЗМІ будуть говорити що це якийсь там сигнал", - сказав він.
Росіяни можуть пояснити взліт своєї бойової авіації під час візиту Байдена, плановими польотами.
«Вони будуть казати, що це там планові польоти. Закликаємо дотримуватися, не зважаючи на інші події, які відбуваються в нашій державі», - сказав Ігнат.
Візит президента США став довгоочікуваним сюрпризом, на яке натякало МЗС України.
До останнього зберігалася інтрига про особу поважного гостя, через якого перекрили місто.
З’явилося відео, як Байден під час звуків тривоги крокує по Києву.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Українець одружився із 80-річною тещею, щоб виїхати за кордон
- У ВР остаточно заявили про неможливість проведення виборів під час війни в Україні
- Омбудсмен хоче збільшити штрафи щодо мовного законодавства
- Україна масштабніше битиме по росії, - Сибіга
- У Львові водій вʼїхав в трамвай та втік з місця події (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Вранці на Львівщині у палаючому житловому будинку загинув чоловік (ФОТО)
- Відому зірку TikTok оленя на ім'я Борис на Рівненщині збила водійка, яка мчала з вимкненими фарами на великій швидкості
- У Львові поліція знайшла неповнолітню безвісти зниклу дівчину
- Померла 16-річна дівчина, яка у Києві впала у яму з окропом
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Андрій Наконечний
Коментарі