У ЗСУ прокоментували заяву про захоплення 80% Бахмута росіянами

Таке заявив Пригожин

ФОТО: ілюстративне

Раніше засновник російської ПВК «Вагнера» Євген Пригожин заявив про нібито захоплення понад 80% Бахмута. Проте в коментарі виданню CNN речник східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий спростував твердження Пригожина.

«Ми повністю сконцентровані на Бахмуті, продовжуючи виконувати бойові завдання. У Бахмуті більша його частина - тобто більш як 80% - знаходиться під нашим контролем, включаючи весь адміністративний центр, заводи, фабрики, міську адміністрацію. Те, що залишилося, - це частина багатоповерхових житлових кварталів, де зроблені укріпрайони. Під цими багатоповерхівками є тунелі», - цитує CNN заяву бойовика.

За словами Череватого, росіяни таким чином намагаються показати хоч якусь перемогу в місті, яке намагаються захопити протягом дев'яти місяців.

Читайте також: генерал-полковник прокоментував ситуацію в Бахмуті.

 «Ця заява Пригожина не відповідає дійсності. Я щойно зв'язався з командиром однієї з бригад, яка захищає місто. Я можу з упевненістю заявити, що українські сили оборони контролюють набагато більший відсоток території Бахмута. Пригожину потрібно показати хоч якусь перемогу в місті, яке вони намагаються захопити вже дев'ять місяців поспіль, тому він робить такі заяви», - пояснив речник.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк