У ЗСУ розповіли, чи змінить настання холодів ситуацію на фронті
Якщо будуть дощі - це буде один сценарій, якщо одразу вдарять морози - це буде інший сценарій
Начальник прес-служби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону зазначив, що настання зими звичайно «вплине на перебіг бойових дій», проте все залежатиме від погоди.
«Якщо будуть дощі - це буде один сценарій, якщо одразу вдарять морози - це буде інший сценарій. Оскільки грунт залишиться мерзлим, і по ньому зможе їздити і важка техніка, в тому числі. Певним чином позначаться на проведенні бойових дій тумани і дощі. Тому що, навіть безпілотні літальні апарати, не можуть застосовуватись в таку погоду. Та й авіації, як армійській, так і тактичній, звичайно значно складніше вести бойові дії»,- акцентував Євлаш
Він додав, що українські захисники ведуть підготовку до холодної погоди, утеплюють бліндажі та готують техніку.
Читайте також: у CNN спрогнозували доки триватиме війна в Україні.
«Звичайно, це переведення техніки у зимовий стан, заміна мастил, добавка різних присадок до пального. Також підготовка у забезпеченні буржуйками, різними засобами опалення та іншими видами забезпечуються. Волонтери досить велику допомогу здійснюють - дають грілки та інші різні необхідні засоби, якими наші бійці можуть зігрітись у холодну пору року»,- зазначив Євлаш.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі