У ЗСУ розповіли, де зараз найскладніша ситуація на фронті
У Донецькій області йдуть важкі бої
Щодня українські захисники протистоять окупантам на різних напрямках, та на східному фронті ситуація найважча.
Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, пише «24 канал».
Окупанти там ведуть штурмові агресивні дії, завдають ударів з усіх видів ствольної артилерії, РСЗВ, танків і мінометів. ЗСУ відповідають ударами з артилерії та авіації.
У Донецькій області йдуть важкі бої на Бахмутському та Авдіївському напрямках, а найскладніша ситуація зараз у районі Вугледара. Вже кілька днів тривають важкі бої біля населеного пункту Павлівка.
На Луганщині триває деокупація. Від початку жовтня українські захисники звільнили вже 9 населених пунктів. Однак росіяни продовжують обстрілювати деокуповані території.
Нагадаємо, Генштаб розповів, на яких напрямках окупанти зараз ведуть наступ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі