У ЗСУ розповіли про несподівані причини шалених втрат окупантів
В росії відбувається прихована мобілізація
У Сухопутних військах ЗСУ заявили, що у росіян справді складна ситуація з втратами. Рятують ці обставини новомобілізовані окупанти. Зокрема, великі втрати серед загарбників пов'язані з чималою кількістю «відказників», які відмовляються виконувати накази і тікають з позицій.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник служби зав’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ, підполковник Володимир Фітьо.
Як повідомлялося, під час російських ракетних ударів по Запоріжжю загинули двоє рятувальників.
«У окупанта насправді важка ситуація з втратами... Крім того всього, в них є втрати через відказників, які відмовляються виконувати накази, та дезертирів, які покидають поле бою. Але в росії відбувається прихована мобілізація, і за рахунок новомобілізованих військових вони поповняють дані втрати», - розповів він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі