У ЗСУ розповіли про тактику росіян у боях за Авдіївку
Ворог зараз використовує багато малих штурмових груп різної чисельності
Речник оперативно-стратегічне угруповання військ «Таврія» Дмитро Лиховій зазначив, що Збройні сили України продовжують ведення оборонної операції на Авдіївському напрямку. Там «просто шаленими темпами знишуються ресурси і резерви російської армії». Про це він розповів в ефірі телемарафону.
«Хоча постачання і евакуація ускладнені, але задіяно запасну логістичну артерію, яка була підготовлена завчасно. Звідси головний висновок – Авдіївка не перебуває в оточенні, хоча можливо про це може трубити російська пропаганда», - каже він.
Речник наголосив, що ворог зараз використовує багато малих штурмових груп різної чисельності.
Читайте також: Сирський заявив, що війна має закінчитися виходом України на свої кордони
«В один із попередніх днів на одному дуже вузькому напрямку було задіяно малі штурмові групи відразу з 5-6 російських бригад... Ці цифри красномовно свідчать про те, які величезні сили багатьох військових організмів московити кинули саме на прорив через міську забудову Авдіївки», - резюмував він.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі