У ЗСУ розповіли, як російські окупанти змінили тактику штурмів на фронті

АКТУАЛЬНО УКРАЇНА Війна

Наразі окупанти не зменшують кількості боєзіткнень

На фронті росіяни штурмують українські позиції малими групами піхоти з застосуванням авіації та бронетехніки. Про це в етері телемарафону розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

За його словами, загарбники застосовують меншу кількість техніки, ніж це було на початку активних дій.

«Наразі окупанти не зменшують кількості боєзіткнень. Вже три дні поспіль близько 80 штурмових дій щодобово і переважна більшість з них на Донеччині. Штурмує ворог в основному групами до 20 осіб, є 5, є 10... Діють, зокрема, і за підтримки бронетехніки. Бронетехніки не так багато, як на початку активних дій, тобто це максимум до десятка», - заявив Штупун.

Крім того, військовий повідомив, що російські окупанти збільшили кількість авіаударів по позиціях українських захисників.

Читайте також: Буданов зробив неочікувану заяву про те, скільки ще триватиме війна

«Ворог продовжує застосовувати авіабомби по наших позиціях і по цивільній інфраструктурі», - сказав Штупун.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.