У ЗСУ відповіли на заяву Пригожина про захоплення Бахмута
Місто українське!
Російські загарбники залишаються «дуже далекими» від захоплення Бахмута, у той час, коли ватажок групи «Вагнер» Пригожина заявляє про те, що ситуація вкрай інша.
Інформацію про нібито захоплення росіяни міста-фортеці спростував речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі Reuters.
Сергій Череватий повідомив, що бої точаться навколо будівлі міської адміністрації, де група найманців ПВК «Вагнер» стверджує, що підняла російський прапор.
«Бахмут - український, і вони нічого не захопили і, м’яко кажучи, дуже далекі від цього», - каже Сергій Череватий.
Так у російських каналах з'явилося фото Пригожина з прапором, де він начебто «юридично» захопив Бахмут.
Нагадаємо, що окупаційні війська не полишають спроб атакувати Бахмут.
Читайте також: аналітики дали оцінку наступальній операції росії
Попри це, загарбникам не вдається досягнути бажаного результату вже тривалий час.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі