У ЗСУ заявили, що новий наступ росіян уже розпочався

Посилюють наступ

Про це розповів майор запасу Національної гвардії України, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман в ефірі «Еспресо».

«Якщо сказати про мобілізацію 300 тис. осіб у РФ, то 200 тис. у них майже готові й можуть бути долучені, тому вони намагаються створити дві додаткових армії, як казав російський міністр оборони Шойгу. Ми всі очікували й очікуємо, що ворожий наступ буде наприкінці травня - на початку червня, але швидше за все цей наступ вже розпочався», – сказав Гетьман.

Наразі росія щомісяця мобілізує до 30 тисяч людей.

«Ворог буде постійно намагатися промацувати нашу лінію оборони по всій лінії фронту. А де саме будуть більш потужні удари? Швидше за все там, де росіяни вже наступають, – Часів Яр. Також це може бути Харківський напрямок, тому що російський міністр закордонних справ Лавров казав, що це одна з пріоритетних цілей для їхніх наступальних дій», – пояснив майор запасу НГУ.

Також гарячими можуть бути напрямки і Авдіївки, і Мар'їнки, і спроба атакувати Вугледар, а також Куп'янсько-Лиманський напрямок, особливо Куп'янськ-Вузловий.

Читайте також: Родині Героя зі Львівщини вручили орден «За мужність» III ступеня

«Може бути спроба протиснутися через Часів Яр до Костянтинівки, бо це теж залізниця, яку ми активно використовуємо. Крім того, противник може спробувати біля Роботиного відсунути наші війська від залізниці Волноваха – Токмак – Мелітополь – Джанкой, яку використовує для підживлення свого угруповання «Днєпр». Ситуація важка. Не варто очікувати, що у нас є час до 1 червня. Я впевнений, що наступальні дії росіян вже почалися і будуть тільки підсилюватися», – резюмував Гетьман.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб