Учасники проросійської акції "Безсмертний полк" напали на українців у Португалії (ВІДЕО)
У Лісабоні, столиці Португалії, учасники акції «Безсмертний полк» напали на українців, що вийшли зі своєю контракцією. Про це повідомив голова спілки українців у Португалії Павло Садоха, пише «ТСН».
Дізнавшись про заплановану акцію «Безсмертний полк», яку проводило посольство РФ у цій країні, місцеві комуністи та представники інших лівих партій, представники української громади також вирішили взяти у ній участь, але з гаслами і плакатами із засудженням керівника СРСР Йосипа Сталіна та його режиму.
За словами Павла Садохи, під час акції учасники «Безсмертного полку» напали на українців.
«Були вирвані плакати, вирваний та розбитий телефон однієї українки та після акції був вчинений напад на автомобіль одного активіста української громади, якому на очах його однорічного онука розбили фару в автомобілі, і він отримав декілька ударів бейсбольною битою по тілу», — розповів голова спілки українців Португалії.
«Наше головне занепокоєння полягає в тому, що, незважаючи на попередження, місцева влада за підтримки параду »Безсмертний полк« не перешкодила здійсненню таких актів насильства та агресії», — йдеться у повідомленні посольства.
https://www.facebook.com/vasyl.boren/videos/2655567707821956/
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі