Ударила ножем у шию: у Львові затримали вбивцю співмешканця
У Львові поліцейські затримали 55-річну жінку, причетну до вбивства свого співмешканця. Їй повідомлено про підозру в скоєнні злочину.
Як повідомляють у поліції Львівської області, 15 січня, після опівночі, на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення про те, що у квартирі, на вулиці Генерала Грекова, у Львові, чоловікові заподіяли ножове порання.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, працівники служб Шевченківського відділу поліції та Головного управління поліції Львівщини.
У помешканні правоохоронці виявили тіло 49-річного місцевого мешканця без ознак життя із тілесним ушкодженням.
Встановлено, що до скоєння злочину причетна його 55-річна співмешканка, яка завдала чоловікові ножового удару в шию.
Слідчі Шевченківського відділу поліції повідомили їй про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Стаття передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Невдовзі зловмисниці суд обере міру запобіжного заходу.
Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі