Угорщина погрожує блокувати Україні шлях вступу до ЄС
Що відомо
Угорщина може заблокувати майбутні кроки Києва на шляху до вступу України до Європейського Союзу. Таку заяву зробив політичний радник угорського прем'єр-міністра Балаш Орбан. Про це зазначає кореспондент «24 каналу» з Брюсселя.
Однією з причин Балаш Орбан назвав «утиски» угорської нацменшини. За його словами, позиція України є «абсолютно неприйнятною». Він додав, що угорський уряд не підтримає розширення Європейського Союзу до вирішення цієї проблеми.
Водночас у Єврокомісії кажуть, що Україні необхідно досягти більшого прогресу в цьому питанні.
«Очевидно, що в деяких сферах є прогрес. В інших сферах необхідно досягти більшого прогресу, в тому числі коли мова йде про меншини. Необхідно також дотримуватися рекомендацій Венеціанської комісії, яку ми поважаємо», – наголосила речниця Єврокомісії Анна Пізонеро.
Читайте також: Єврокомісія розробила план використання заморожених грошей росії на користь України.
Вона додала, що Єврокомісія працює над звітами про прогрес виконання наданих кандидатам на вступ рекомендацій. Прогнозується, що офіційна оцінка прогресу буде надана в жовтні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі