Ухилянт із Запоріжжя заблукав у Карпатах і просив про порятунок поліцію (ФОТО)

У лісі серед гір він провів усю ніч…

Учора вранці, 31 січня, прикордонники Чопського загону розшукали поблизу села Новоселиця Ужгородського району громадянина України, який мав намір у незаконний спосіб потрапити до Словаччини.

Як повідомляє ДПСУ, 25-річний чоловік сподівався дістатися кордону, орієнтуючись за навігатором у мобільному телефоні. Із залізничної станції він попрямував пішки за прокладеним завчасно маршрутом. Однак невдовзі втратив орієнтування та заблукав у горах. У лісі серед гір він провів усю ніч. Чоловік змерз та неабияк злякався, коли зрозумів, що йому не вдасться вибратися з лісу самотужки. Тому зранку, коли «зловив» зв’язок, одразу зателефонував на лінію «102» та попросив допомоги у правоохоронців. Поліцейські негайно повідомили прикордонників.

До пошуків були залучені додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками.

Незабаром, за декілька кілометрів від кордону, заблукалого чоловіка прикордонники знайшли. Він виявився жителем Запоріжжя та зізнався, що планував у незаконний спосіб дістатися Словаччини, а звідти вже вирішувати куди прямувати далі. Однак не очікував на складнощі під час подолання гірської місцевості. Чоловікові надали необхідну допомогу. Наразі він почувається добре та перебуває у безпеці.

Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ з метою встановлення усіх обставин справи та складання адміністративно-процесуальних документів. За спробу незаконного перетину кордону йому доведеться відповідати перед судом.

«Вкотре закликаємо громадян не ризикувати здоров’ям та життям, обираючи протиправні шляхи. Нагадаємо, що минулого року прикордонники неодноразово фіксували випадки загибелі чоловіків під час спроб незаконного перетинання кордону», наголошується у повідомленні.

Фото: ДПСУ

Як повідомлялося, голова громадської організації підшуковувала жінок з інвалідністю для фіктивних шлюбів з ухилянтами.

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко