Україна формує нові бригади для продовження повномасштабної війни з Росією у 2025 році – Forbes

Міноборони планує залучати призовників із великого резерву українців, які проживають за кордоном

Збройні сили України розпочали формування нових механізованих бригад у складі Сухопутних військ, очікуючи продовження повномасштабної війни з Росією у 2025 році.

Передбачається, що до кожного з’єднання увійдуть дві тисячі бійців. Бригади проходитимуть підготовку за кордоном, пишуть «Букви» з посиланням на Forbes.

Цим з’єднанням знадобляться тисячі військових та одиниць техніки. Недарма держава хоче набрати рекрутів з-поміж українців, котрі проживають за кордоном, – зауважили у виданні.

Портал Militaryland, який відслідковує структуру ЗСУ та їх дії, отримав фотографії курсантів першої 160-ї механізованої бригади, яка нині тренується в Польщі. Наступним таким підрозділам присвоюватимуть номери у тому ж десятку. Скільки бригад планується створити, невідомо. Очікується, що всі вони будуть оснащені західною технікою, яку нададуть союзники.

Формування бригад серії 160s відбувається через три місяці після завершення попереднього розширення армії. З осені 2023 року українська армія вже сформувала десять нових бригад: чотири механізовані, п’ять піхотних та одну єгерську. Піхотні бригади найменш оснащені та зазвичай переміщаються на вантажівках, єгерські забезпечені легкою бронетехнікою, тоді як механізовані використовують гусеничну та колісну бронетехніку та зазвичай мають не менше 12 танків.

Якщо новий етап розширення армії передбачає такі ж цифри, то ЗСУ знадобляться 20 тисяч армійців, які потребуватимуть відповідного оснащення. За 29 місяців повномасштабної війни союзники надали Україні близько 12 тисяч одиниць різної техніки.

Беручи до уваги час формування бригад попередньої серії “150”, потрібно щонайменше шість місяців, перш ніж нові з’єднання будуть готові до бойових дій. Це означає, що їх задіють на фронті не раніше ніж у 2025 році.

На початку липня президент Володимир Зеленський говорив, що ЗСУ вже зараз має резерв із  14 бригад, однак, вони поки не укомплектовані.

Це легше сказати, ніж зробити в країні з населенням лише 38 мільйонів, яка вже підтримує мільйонну армію, – зауважили у виданні.

Недаремно українське Міноборони планує залучати призовників із великого резерву українців, які проживають за кордоном. Близько 768 000 українських чоловіків віком від 18 до 64 років отримали тимчасовий захист у країнах Європейського Союзу станом на кінець минулого року.

Раніше ми повідомляли, що західного озброєння досі не вистачає на потенційні можливості України у мобілізаційних ресурсах.

В Інституті вивчення війни заявили, що Україна поступово розв’язує проблему нестачі особового складу, яка гостро відчувалася на початку року, однак, для нових формувань досі не вистачає західного озброєння.

Своєчасна та належна безпекова допомога Заходу продовжує залишатися вирішальним фактором, що визначає, коли та в якому масштабі українські сили зможуть кинути виклик ініціативі на полі бою та проводити важливі з оперативного погляду контрнаступальні операції в майбутньому.

Військовослужбовці ЗСУ з фронту на Донеччині сприймають перекидання до Курської області як відпустку.

Операція України в Курській області дозволила українським військам захопити ініціативу на одній ділянці фронту та кинути виклик російському домінуванню в цьому регіоні. Ця операція та можливі майбутні українські вторгнення через кордон змушують Кремль та російське військове командування переосмислити статус тисячокілометрового кордону з північно-східною Україною.

Читайте також: у Білому домі дали пораду путіну, як вирішити проблеми на Курщині.

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зробив ставку на максимальну таємність при плануванні операції в Курській області Росії. Наказ про рух українських військ пролунав на світанку 6 серпня, коли 80-та бригада під прикриттям лісу перейшла кордон і вступила на територію Росії.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також
Мережа Фокстрот передала захисникам техніки на майже 40 мільйонів гривень

Мережа Фокстрот передала захисникам техніки на майже 40 мільйонів гривень

У пріоритеті компанії – підсилення десантно-штурмових і зенітно-ракетних підрозділів, які виконують бойові задачі на «найспекотніших» напрямках фронту, а також – колег-захисників із #ротиФокстрота.