Україна готується до військового шляху деблокади Маріуполя
Володимир Зеленський зауважив, що для військового шляху вирішення окупації необхідна допомога західних партнерів
Український президент Володимир Зеленський заявив про готовність Міноборони деблокувати Маріуполь та інші окуповані росіянами міста військовим шляхом.
Зеленський зауважив, що для військового шляху вирішення окупації населених пунктів України необхідна допомога західних партнерів.
Про це голова держави повідомив на спільному брифінгу з прем’єр-міністром Педро Санчесом та прем’єр-міністеркою Метте Фредріксен, сьогодні 21 квітня.
Про це інформує Офіс президента у «Telegram».
«Є військовий шлях. До нього треба готуватись, і ми готуємось, щоби бути потужними, і тут потрібна допомога наших партнерів. Самим нам складно», — зазначив очільник держави.
Другим шляхом, за словами Володимира Зеленського, є дипломатичний та гуманітарний, який можна здійснити швидко.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що блокадний Маріуполь майже повністю зруйнований.
Російська армія знищила в місті близько 95–98 % усіх будівель.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі