Україна хоче придбати в Ізраїлю систему ПРО «Залізний купол» — посол
Посол стверджує, що США не будуть заперечувати проти цього

Україна хоче купити у Ізраїлю його систему протиракетної оборони «Залізний купол».
Про це заявив український посол в Ізраїлі Євген Корнійчук.
Він стверджує, що США не будуть заперечувати проти цього.
«Минулого тижня, наскільки я знаю точно, американці дали дозвіл на передачу протиснарядних ракет з Німеччини в Україну, а Ізраїль сказав — ні", — сказав Корнійчук, додавши, що Берлін хотів здійснити передачу.
«Ізраїль більше не зосереджений на війні», — заявив також Корнійчук. «Україна практично повністю вилучена з ізраїльської преси. Так що війни більше немає», — підкреслив він.
Відсутність новин про війну, за його словами, відображає стурбованість уряду, так що йому зручніше відсунути цю війну на другий план.
«Я хочу, щоб ізраїльський уряд вийшов зі своєї зони комфорту і повернувся до реальності», — сказав Корнійчук. «Нам потрібна допомога Ізраїлю... я маю на увазі, що нам потрібна військово-технічна підтримка; нам потрібен «Залізний купол»... який дозволить нам врятувати наших жінок і дітей від обстрілів російських ракет на нашій території», — підкреслив Корнійчук.
Нагадуємо, раніше Генштаб повідомив, що завдяки діям ППО, інтенсивність застосування ворожої авіації знижена.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- На Тернопільщині собака напав на 11-річну дівчинку: дитина в лікарні
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
Найчитаніше
- В озері на Львівщині виявили мертву жінку (ФОТО)
- У Львові біля будинку бізнесмена вбили поліцейського: нападника вже затримали
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
Коментарі