Україна готова вести переговори з росією, - ОП
Україна вимагатиме справедливих умов, юридичну базу, примус Росії як агресора на базі міжнародного права
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна готова вести переговори з Росією, але для цього повинні бути дотримані певні умови. Про це він сказав в ефірі “24 каналу”.
“Україна справді готова до перемовин з Росією, але простого рішення чекати не варто. Україна вимагатиме справедливих умов, юридичну базу, примус Росії як агресора на базі міжнародного права”, - наголосив Подоляк.
Він зазначив, що “світ живе в ілюзіях”, коли намагається посадити президента держави-агресорки Володимира Путіна за стіл переговорів.
За словами Подоляка, західні партнери України не виявляють бажання брати на себе солідарну відповідальність за те, що міжнародне право намагаються зруйнувати.
“За рахунок України не має бути жодних компромісів”, – додав радник голови ОП.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
Коментарі