Україна може отримати американські ЗРК за ресурсною угодою, - Зеленський
Поставки систем ППО можуть стати тим самим внеском США у спільний інвестиційний фонд
Угода про корисні копалини може прокласти шлях до нових поставок американских систем ППО в Україну. Про це розповів президент Володимир Зеленський під час спілкування зі ЗМІ, повідомляє "Укрінформ".
За його словами, питання поставок зенітних систем було однією з тем обговорення під час короткої зустрічі двох президентів у Ватикані. За словами Зеленського, Трамп висловив готовність працювати у напрямку посилення протиповітряної оборони України.
Читайте також: На Закарпатті внаслідок вибуху гранати загинув чоловік
"Я вважаю, що фонд і сама угода щодо мінеральних ресурсів дає можливість нам захищати майбутні інвестиції США. Захищати, зокрема, протиповітряною обороною нашу землю, наших людей. І тому ми готові, щоб внеском у це були системи ППО. Я сказав Трампу про ту кількість [систем ППО, яка потрібна Україні]. Він відповів, що вони будуть над цим працювати. Це не безкоштовні речі. І я хотів би, щоб у нас був доступ до закупівлі американської зброї", — заявив Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
На Рівненщині підлітки врятували жінку, яка впала у річку з моста
Жінці на мосту стало зле і вона впала у річку
Для колишньої категорії «обмежено придатних» розробили програму підготовки
Йдеться про військовослужбовців, які щойно призвані на службу, та тих, хто раніше проходив навчання на кафедрах військової підготовки або з різних причин проходить БЗВП повторно
У школах почалися перевірки спілкування українською мовою - мовний омбудсмен
Українська має звучати всюди: на уроках, перервах, гуртках, у бібліотеках, спортивних залах і навіть у бомбосховищах
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі