Україна може залишитися без грошей вже до кінця зими
ЄС доведеться вдвічі збільшити фінансову допомогу Україні в наступні чотири роки
Україна може залишитися без грошей вже наприкінці лютого 2026 року, якщо не отримає від Європи додаткової фінансової допомоги. Про це пише The Economist.
Країна стикається з жорстокою грошовою кризою. ЄС доведеться вдвічі збільшити фінансову допомогу Україні в наступні чотири роки, в порівнянні з обсягом підтримки з моменту повномасштабного вторгнення Росії.
У виданні зазначають, що "загальний чек становитиме 389 мільярдів доларів", тому фінансова підтримка України з боку ЄС є важливою для продовження боротьби з РФ, але і вигідна для блоку, оскільки дозволить зменшити військову залежність Євросоюзу від США.
Європа повинна набратися мужності і визнати свою силу. Її військовий бюджет вже в чотири рази перевищує російський, а економіка — в десять разів. Європа не повинна уникати фінансового суперництва з Кремлем, а навпаки — прийняти його і виграти війну.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі
Ба ба ба ля ля ля!, Щось знову якась несенітниця ! У моск. Ів вже давненько все пропало як казала Юля! А зараз що?