Україна може перемогти вже 2024 року: названо чинники

Військовий експерт запевнив, що в Заходу є всі ресурси, аби доля цієї війни була вирішена на користь України

Західні ЗМІ заявили про вирішальні найближчі 5-8 місяців на фронті в Україні. Однак західні партнери мають усі можливості зробити так, аби Україна перемогла у війні вже 2024 року. Про це розповів військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Петро Черник, у матеріалі «24 канал».

За словами Петра Черника, у Заходу є всі ресурси, аби доля цієї війни була вирішена не в найближчі 5-8 місяців, а – 2-3 місяці.

Для цього на його думку треба, щоби партнери України нарешті ухвалили рішення надати всю необхідну зброю у достатній кількості.

Літаки. Обіцяна Україні кількість винищувачів F-16 – 60. Однак, за словами військового експерта, було б дуже добре отримати до 200 машин. Проблем із цим у Заходу немає, адже таких літаків у світі є понад 4000.

Далекобійні ракети. Черник вказав, що з цим у Заходу також немає проблем. Самих лише ракет ATACMS на складах – майже 4000.

Полковник запасу зазначив, що це дуже серйозна кількість для втілення необхідних цілей.

Читайте також: росія вперше застосувала проти України важку авіабомбу

"Пройти лінію розмежування, що була до 2022 року, практично неможливо. Там усе перетворено в бетон. Вони малесеньку Авдіївку проходили 10 років, і поклали там, за великим рахунком, повноцінний корпус. З їхнього боку там усе таке саме, тож узяти Донецьк, наприклад, можна лише потужними бомбардуваннями, що під силу США", – оцінив військовий експерт.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена