Україна може програти війну протягом кількох тижнів або місяців, - NBC

Якщо США не нададуть допомогу

Україна може програти війну проти Росії протягом кількох тижнів або місяців. Це станеться, якщо США й надалі зволікатимуть з наданням Києву нового пакету військової допомоги. Про це йдеться в матеріалі "NBC News".

Про великий ризик Києву програти у війні деякі члени Конгресу США вже попередили урядовці Білого дому.

В України найближчими тижнями закінчаться деякі засоби протиповітряної оборони та артилерії.

Один із співрозмовників «NBC News» назвав оцінку Білого дому «неймовірно суворою». При цьому американські та західні розвідники припускають, що війна Росії проти України триватиме «ще довго», незалежно від того, що відбудеться цього року в американській політиці.

Оцінки відрізняються, але практично всі вони припускають, що бойові дії триватимуть ще як мінімум два роки. Це досить довго, щоб пережити перший термін президента США Байдена.

Раніше повідомлялося, росія має нові цілі та планує «великий наступ» - Financial Times

Деякі американські та західні чиновники розповідають, що бойові дії в Україні можуть тривати ще п'ять років. Адже наразі немає підстав стверджувати, що сторони хоча б трішки наблизилися до того, щоб почати переговори про припинення бойових дій.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим